מצעים למלונות

כולנו התארחנו בשלב זה או אחר בחיינו מספר פעמים במלון, צימר, בית הארחה או דירה ללינה. בבחירת מקום אירוח רוב האנשים נותנים את דעתם על נושאים כגון איכות האוכל המוגש בו, קרבתו למקומות רלוונטיים לטיול אבל מעל לכל עומדת שאלת רמת השירות ואיכותו. אחת החוויות הנוראיות ביותר שיכול לעבור אורח היא למצוא פשפשים במצעים בהם הוא ישן או להתגלגל לילה שלם ללא מנוח במיטה גושית או במצעים מגרדים.
לקוח שישן שנת לילה טובה מגיע מרוצה אח”כ לכל חוויה, טיול או פגישה וישמח להמליץ על בית העסק שלנו ולחזור אלינו שוב ושוב. אך כיצד נוכל לדאוג שכל תנאי האירוח שלנו אופטימליים? כיצד נוכל לוודא שהאורח שלנו ישן תמיד בצורה נוחה ונעימה, ושהשירות שאנחנו מעניקים לו יהיה ברמה הגבוהה ביותר? הרי עלינו לנהל בצורה שוטפת את המלון כולו ללא הרף, לדאוג למטבח, למצעים, לניקיון, לסדר ולניהול החשבונות של חדרים רבים בו זמנית. לשם כך ניתן לפנות למיקור חוץ.

מיקור חוץ בתחום המלונאות

“מיקור חוץ” הוא העברה של מקור הספקה או טיפול בתחום ספציפי מבין מגוון התחומים במסגרת העסק שלנו לידי גורם חיצוני, גוף או אדם שאינו חלק מהעסק שלנו ושלו נשלם סכום קבוע כדי שיטפל בתחום המדובר. כך לדוגמא, קניית מזון מגוף הסעדה (קייטרינג) הוא סוג של מיקור חוץ, שכן בעל העסק קונה את האוכל אותו הוא מגיש ממקור חיצוני לעסק עצמו.
רוב האנשים הפותחים עסק חדש, בייחוד בתחום המלונאות, מנסים ליצור את כל התחומים כמערכת אורגנית באופן פנימי. בעל העסק או עובדיו דואגים אז גם לניקיון, גם לכביסה, גם לבישול, גם לאירוח וגם לניהול החשבונות והשירות לאורחים. לעומת זאת הרעיון של מיקור חוץ בתחום המלונאות מציע להעביר חלק מהתחומים, בייחוד בתחום השוטף והמייגע של כביסת מצעים והספקת ציוד מתכלה כדוגמת נייר טואלט, לחברה חיצונית שאחראית לדאוג להספקה שוטפת וטיפול שוטף ללא בעיה.

העברת ההספקה בתחומים אלו למיקור חוץ מאפשרת לבעל המלון לעסוק למעשה רק בהיקף מצומצם יותר של תחומים בהם הוא יודע שיוכל לפעול אופטימלית – ניהול העסק מבחינה פיננסית, שירות ללקוחות ודאגה לניקיון ולסטנדרט האירוח שהוא מעניק לאורחיו.

אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של אופציות לרכישת מצעים למלונות, צימרים ובתי הארחה. “הכל לצימר” מתמחה בשירות סיטונאי שמציב בראש מעייניו את המאמץ לדאוג לכל צרכי המלונאות ב”חבילה” מסודרת וקבועה, כדי שבעל המלון יוכל להתמקד בניהולו השוטף מבלי לדאוג בכל העת להגעת הציוד השוטף שנדרש כדי לתפעל את המלון. ההיצע הנרחב של מצעים ושירותים מאפשר לבחור את החבילה המותאמת באופן אישי להרגלי ניהול העסק הפרטיים שלך ולפי המסגרת הכלכלית הנוחה לך

ראו עוד: ציוד לצימרים


 • קנה אצלנו!
  מגוון ענק של מוצרים

 • הקניה באתר בטוחה
  רכישה מאובטחת SSL

 • משלוח מהיר תוך 7 ימי עסקים
  משלוח חינם בקניה מעל 800 ש”ח
  למעט הזמנות מסויימות

 • החזר כספי מובטח

 • יש לך שאלה? צלצל:
  077-7573787

יש הטבות שמחכות לך
קליק והן בדרך אליך
דילוג לתוכן