ציוד מתאים לבריכה לשמירה על סביבת שחייה בטוחה ונקייה

הציוד החיוני לבריכה שצריך שיהיה לכל בעל בריכה

בריכת שחייה היא תוספת יוקרתית ומהנה לכל נכס, אך היא גם דורשת תחזוקה שוטפת כדי להבטיח שהיא תישאר מקום נקי ובטוח לשחייה. כדי לשמור על הכימיה והניקיון המתאימים של הבריכה, תצטרכו להשקיע בציוד המתאים לבריכה. במאמר זה, נדון בציוד לבריכה החיוני לבריכה שצריך שיהיה לכל בעל בריכה כדי לשמור על סביבת שחייה בטוחה ונקייה.

מערכת משאבת ופילטר לבריכה

משאבת הבריכה ומערכת הסינון הם אולי המרכיבים החשובים ביותר בציוד הבריכה שלך. המשאבה מזרימה את המים בבריכה שלך, ומבטיחה שהם עוברים דרך מערכת הסינון, שם מוסרים פסולת ומזהמים. מערכת משאבה ופילטר פועלים כהלכה ישמרו על מי הבריכה נקיים, צלולים ונקיים מחיידקים. מומחים ממליצים להפעיל את המשאבה לפחות שמונה שעות ביום, ולנקות או להחליף את מחסניות המסנן כל חודש עד שלושה חודשים, בהתאם לשימוש.

מנקה בריכה אוטומטי

ניקוי ידני של הבריכה יכול להיות משימה מייגעת וגוזלת זמן. מנקה בריכה אוטומטי יכול לחסוך לך זמן ומאמץ על ידי הסרת פסולת ולכלוך מרצפת הבריכה, הקירות והמדרגות. מנקי בריכה אוטומטיים מגיעים בסוגים שונים, כולל יניקה, לחץ וחומרי ניקוי רובוטיים. לכל סוג יש תכונות ייחודיות משלו, אך כולם פועלים על ידי תנועה אוטומטית סביב הבריכה ושימוש בשאיבה או לחץ כדי לאסוף פסולת ולכלוך. השקעה בניקוי בריכה אוטומטי לא רק תחסוך לך זמן אלא גם תעזור לשמור על מי הבריכה שלך נקיים.

רחפן לבריכה

רחפן לבריכה הוא כלי חיוני להסרת פסולת צפה משטח הבריכה שלך, כגון עלים, חרקים ופריטים לא רצויים אחרים. רחפן מתחבר בדרך כלל לקיר הבריכה שלך ומשתמש ברשת כדי לאסוף פסולת בזמן שהוא צף ליד. שימוש קבוע ברחפן לבריכה יעזור לשמור על מי הבריכה נקיים ולמנוע סתימות במשאבה ובמערכת הסינון.

ערכת בדיקה כימית

שמירה על האיזון הכימי התקין בבריכה שלך היא חיונית לשמירה על בטיחות המים ובריאים עבור שחיינים. ערכות בדיקה כימית הן דרך פשוטה ויעילה לבדוק את רמת ה-pH, הבסיסיות ורמות הכלור של המים. בדיקת המים לפחות פעם בשבוע והתאמת רמות הכימיקלים בהתאם יסייעו במניעת צמיחת אצות, מים עכורים ובעיות אחרות שעלולות להוביל לתיקונים יקרים.

כיסוי בריכה

כיסוי לבריכה הוא לא רק תכונת בטיחות חיונית אלא גם עוזר לשמור על הניקיון והאיזון הכימי של הבריכה שלך. כיסוי לבריכה מונע עלים, לכלוך ופסולת להיכנס לבריכה שלך כאשר היא אינה בשימוש, ומפחית את כמות הניקוי והתחזוקה הנדרשת. זה גם עוזר לשמור על חום ולמנוע אידוי, חוסך לך כסף על חשבונות חימום ומים.

לסיכום, ציוד מתאים לבריכה הוא חיוני לשמירה על סביבת שחייה נקייה ובטוחה. השקעה בציוד הנכון, כגון משאבה ומערכת פילטרים לבריכה, מנקה בריכה אוטומטי, רחפן לבריכה, ערכת בדיקה כימית וכיסוי לבריכה, תעזור לשמור על מי הבריכה שלך נקיים, צלולים ובטוחים לשחיינים. תחזוקה ותחזוקה שוטפת של ציוד הבריכה שלך גם יאריכו את תוחלת החיים שלה ויבטיחו לך להפיק את המרב מההשקעה שלך.


 • קנה אצלנו!
  מגוון ענק של מוצרים

 • הקניה באתר בטוחה
  רכישה מאובטחת SSL

 • משלוח מהיר תוך 7 ימי עסקים
  משלוח חינם בקניה מעל 800 ש”ח
  למעט הזמנות מסויימות

 • החזר כספי מובטח

 • יש לך שאלה? צלצל:
  077-7573787

יש הטבות שמחכות לך
קליק והן בדרך אליך
דילוג לתוכן